.:: کتاب CEH v 10 ( هکر اخلاق مند 10 ) :..

 

نام کتاب
 CEH v10
تعداد صفحات 65 صفحه
زبان فارسی
نوع فایل  PDF

 

Certified Ethical Hacker ) CEH ) چیست ؟

» دانلود کتاب CEH ؛ یک مدرک معتبر بین المللی که نشانگر این میباشد که شما مراحل آشنایی با آسیب پذیری ها و یادگیری چگونگی استفاده از این آسیب پذیری ها رو گذرانده اید !

 

دانلود کتاب CEH

 

~ درمورد آن بیشتر بدایند :

» در ویکی پدیا آمده است : Certified Ethical Hacker CEH صلاحیتی است که با نشان دادن دانش ارزیابی
امنیت سیستم های رایانه ای با جستجوی نقاط ضعف و آسیب پذیری در سیستم های هدف ، استفاده از دانش و ابزارهای مشابه هکر مخرب ، به دست می آید اما به روش قانونی و قانونی برای ارزیابی وضعیت امنیتی یک سیستم هدف. این دانش با پاسخ دادن به سؤالات چند گزینه ای در مورد روشها و ابزارهای مختلف هک اخلاقی ارزیابی می شود. کد آزمون C | EH برابر با 312-50 است. این صدور گواهینامه اکنون با پیشرفتی به C | EH (عملی) ، که در مارس 2018 آغاز شده است ، یک آزمون مهارت های تست نفوذ در یک محیط آزمایشگاهی است که در آن نامزد باید توانایی استفاده از تکنیک ها و استفاده از ابزارهای تست نفوذ را نشان دهد ، ساخته شده است. به خطر انداختن سیستمهای شبیه سازی شده مختلف در یک محیط مجازی.

شاید براتون جالب باشه :
سیر تا پیاز چگونه هکر شویم ؟ همراه با ویدئو

 

در ادامه..

هکرهای اخلاقی توسط سازمان ها برای نفوذ و یافتن شبکه ها و سیستم های
رایانه ای به منظور پیدا کردن و رفع آسیب پذیری های امنیتی استفاده می شوند. شورای صدور گواهینامه دیگری را ارائه می دهد ، معروف به معمار دفاع شبکه ای خبره (CNDA). این گواهینامه برای آژانس های دولتی ایالات متحده طراحی شده است و فقط در اختیار اعضای آژانس های منتخب از جمله برخی از پیمانکاران دولتی است که عمدتا مطابق با دستورالعمل DOD 8570.01-M هستند. همچنین ANSI معتبر است و به عنوان یک آموزش معتبر GCHQGCT شناخته می شود.

شاید براتون جالب باشه :
معرفی و بررسی ابزار hacktronian

 

برای دیدن محتوا باید در سایت لاگین نمایید

 

سیر تا پیاز چگونه هکر شویم ؟ همراه با ویدئو کلیک کنید !

کتاب آموزش الفبای شبکه +Network ( کتاب نتورک پلاس ) کلیک کنید !

3.5 8 votes
Article Rating