کتاب آموزش مفاهیم و مبانی شبکه، الفبای شبکه +Network

 

 

نام کتابمفاهیم و مبانی شبکه +Network
تعداد صفحات123 صفحه
زبان فارسی
نوع فایل PDF

 

 

کتاب نتورک پلاس

~ نتورک پلاس ( +Network ) چیست ؟

» کتاب نتورک پلاس ، پیش زمینه همه مهارت های مربوط به شبکه های کامپیوتری می باشد !
دوره و آموزش های نتورک پلاس برای افرادی که وارد حوزه شبکه میخواهند شوند یکی از ضرورات بوده و فرد باید حتما پس از گذارندن دوره، مدرک رسمی آن را هم از CompTIA با یک آزمون میتوان گرفت و آن مدرک در سراسر دنیا معتبر است، موارد مرتبط آن، تکنولوژی شبکه، انواع کابل یا رسانه های شبکه، توپولوژی های شبکه و.. را دارد، در آخر میتوان گفت +Network پیش نیاز تمامی دوره های مبانی شبکه است !

 

شاید براتون جالب باشه :
کتاب اکسپلویت نویسی برای ویندوز بخش سوم

درمورد CompTIA بیشتر بدانید !

» PDF نتورک پلاس انجمن یا اتحادیه صنعت فناوری رایانه ای (به انگلیسی: Computing Technology Industry Association ( CompTIA ) !
یک مجمع بازرگانی ناسودبر می‌باشد که در سال ۱۹۸۲ و با نام مجمع برتر معامله گران رایانه‌ای یا Association of Better Computer Dealers, Inc. ABCD پایه‌گذاری شد. ( PDF نتورک پلاس ) بعدها برای آنکه سهم رو به گسترش این مجمع در تجارت صنعتی کشور آمریکا بهتر معنا پیدا کند، به نام کنونی تغییر نام داده شد. پس از گسترش فزاینده علوم رایانه‌ای در دهه ۱۹۹۰، کامپتیا نیز برای دربرگیری نیازهای رو به گسترش تجارت، فعالیت‌های خود را در زمینه‌های گوناگون افزایش داد. این مجمع همچنین در زمینه فناوری اطلاعات اقدام به ارائه گواهی نامه حرفه‌ای نیز می‌نماید. کامپتیا مدیریت آغازگران گزینش نرم‌افزاری را نیز بر عهده دارد و..

 

شاید براتون جالب باشه :
کتاب اکسپلویت نویسی برای ویندوز بخش دوم

-» در آخر با دانلود نتورک پلاس PDF ( با لینک مستقیم ) !

 

برای دیدن محتوا باید در سایت لاگین نمایید

 


نگاهی به کتابخانه ما
کلیک کنید !