کتاب امنیت وبسایت

نام کتاب کتاب امنیت وبسایت
تعداد صفحات 88 صفحه
زبان  فارسی
نوع فایل  PDF

امنیت وبسایت

~ درمورد امنیت در وبسایت بیشتر بدانید  ؟

» امروز هیچ تجارتی را نمی توان بدون داشتن یک وب سایت جهت معرفی خود و محصولات عرضه شده در نظر گرفت. وب سایت های مختلف که به عرضه ی خود در تمامی بخش ها مشغول به فعالیت هستند روز به روز افزایش پیدا می کند. با تمامی پیشرفت های امروزی، تعداد زیادی از افرادی که دارای وب سایت هستند، دانش کمی در خصوص طراحی و ایجاد وب دارند و از نظر دانش امنیت هم در جایگاه پایین قرار گرفته اند. لذا داشتن یک وب سایت ما را مجبور خواهد کرد که به دنیای امنیت پای بگذاریم.
کتاب حاضر به این موضوع می پردازد که با یادگیری تنظیمات فایل htaccess که یکی از مهمترین فایل های موجود در یک وب سایت است را بتوانید به امنیت دارایی های الکترونیکی خود کمک کنید.

شاید براتون جالب باشه :
10 بهترین کتاب های آموزش پایتون برای مبتدی ها و حرفه ای ها

 

~ مقدمه

» استفاده از شبکه های کامپیوتری در سالیان اخیر روند تصاعدی پیدا کرده است. شبکه های کامپیوتری، زیر ساخت مناسب برای سازمان ها و موسسات را در رابطه با تکنولوژی اطلاعات فراهم می نماید. مقوله تکن.لوژی اطلاعات به همان اندازه که جذاب و موثر است، در صورت عدم رعایت اصول امنیت به همان میزان و یا بیشتر، نگران کننده و مسئله آفرین خواهد بود. اغلب سازمان های دولنی و خصوصی در کشور، دارای وب سایت اختصاصی خود در اینترنت می باشند . سازمان ها برای ارائه وب سایت، یا خود امکانات مربوطه را فراهم نموده و با نصب تجهیزان سخت افزاری و تهیه پهنای باند لازم ، اقدام به عرضه سایت خود در اینترنت نموده اند

شاید براتون جالب باشه :
کتاب چگونه از ردگیری ایمیل ها جلوگیری کنیم

 

برای دیدن محتوا باید در سایت لاگین نمایید


نگاهی به کتابخانه ما
کلیک کنید !

5 1 vote
Article Rating