7 بهترین برنامه های ساخت شماره مجازی (IOS و اندروید) 2022

بهترین برنامه های ساخت شماره مجازی

7 بهترین برنامه های ساخت شماره مجازی (IOS و اندروید) 2022

 

با یکی دیگر از آموزشی مقالات تیم بلک سکوریتی خدمت شما کاربران گرامی هستیم.
در این مقاله قصد داریم به 7 بهترین برنامه های ساخت شماره مجازی 2022 هم برای اندروید و هم برای IOS بپردازیم. با ما همراه باشید.

 

نیم نگاهی به شماره مجازی

مدیریت تماس های تلفنی تجاری از طریق شماره تلفن شخصی شما می تواند بسیار آزاردهنده باشد
و حریم خصوصی شما را از بین ببرد. به همین دلیل است که بسیاری از صاحبان مشاغل جدید و تاسیس شده از برنامه های شماره تلفن کسب و کار مجازی برای دریافت یک شماره تلفن سفارشی برای کسب و کار خود استفاده می کنند. شماره تلفن کسب و کار مجازی به شما امکان می دهد از همان شماره در لپ تاپ، تلفن همراه، گوشی های رومیزی و غیره استفاده کنید. می توانید به راحتی تماس ها را فوروارد کنید، پیام های صوتی را ضبط کنید و همان شماره را بین کارمندان به اشتراک بگذارید.

 • شما می توانید به سرعت و به راحتی یک شماره تلفن کسب و کار مجازی را بدون هیچ دانش فنی تنظیم کنید.
  تنها کاری که باید انجام دهید این است که برنامه را روی تلفن یا رایانه خود دانلود کنید و می توانید شروع کنید. در این مقاله، بهترین برنامه‌های شماره تلفن کسب‌وکار مجازی را برای مشاغل کوچک (از جمله گزینه‌های رایگان و نامحدود) انتخاب می‌کنیم.

 

چه زمانی به شماره تلفن کسب و کار مجازی نیاز دارید ؟

چه شما یک وب سایت کسب و کار کوچک دارید یا یک فروشگاه تجارت الکترونیک
ارائه یک راه سریع به مشتریان برای تماس با شما به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را توسعه دهید. اکثر کسب و کارها در حال حاضر حضور آنلاین دارند و مشتریان به راه‌های متعددی برای رسیدن به آنها نیاز دارند.

در حالی که ابزارهای ارتباطی مانند ایمیل، چت زنده، یا پیام های متنی (SMS) می توانند مفید باشند، هیچ چیز بهتر از ارتباط شخصی انسانی با شنیدن یک انسان واقعی در آن سوی خط نیست. اینجاست که یک برنامه شماره تلفن کسب و کار مجازی می تواند کمک کند. مزایای زیر را نسبت به خط تلفن ثابت سنتی و شماره تلفن همراه به شما می دهد.

 • می توانید از آن در تلفن همراه شخصی خود با برنامه های تلفن همراه، رایانه لپ تاپ، تلفن رومیزی موجود و سایر دستگاه ها استفاده کنید.
 • یک شماره می تواند توسط کارمندان مختلف به طور همزمان به اشتراک گذاشته شود. همچنین می توانید شماره شخصی یا پسوندهای تلفن را برای اعضای تیم اختصاص دهید.
 • مسیریابی تماس، ضبط تماس، انتظار، آهنگ‌های زنگ، پاسخ‌های تعطیلات، ساعات کاری، شناسه تماس‌گیرنده و سایر قابلیت‌های ارتباط تجاری، همگی از طریق برنامه قابل مدیریت هستند.
 • پیام‌های صوتی، پیام‌های متنی، کنفرانس‌های ویدیویی، رونویسی تماس به ایمیل، و تماس‌های تلفنی محلی/بین‌المللی ارزان‌تر، از جمله مواردی هستند که در بالا قرار دارند.

با توجه به آنچه گفته شد، بیایید نگاهی به برخی از بهترین برنامه های تلفن کسب و کار مجازی که می توانید استفاده کنید بیاندازیم.

 

1. برنامه ساخت شماره مجازی Nextiva

شماره مجازی

Nextiva برترین ارائه دهنده خدمات شماره تلفن کسب و کار مجازی در بازار است.
آنها مدیریت شماره تلفن مجازی خود را با استفاده از برنامه آنها در رایانه رومیزی / لپ تاپ، تلفن همراه، تبلت یا تلفن رومیزی بسیار آسان می کنند.
حتی می‌توانید شماره تلفن محلی خود را نگه دارید و از آن با Nextiva برای برقراری تماس صوتی HD از طریق VoIP استفاده کنید. آنها همچنین به شما امکان می دهند شماره تلفن های کسب و کار مجازی را برای مکان های جغرافیایی مختلف دریافت کنید.

 • به عبارت دیگر، می توانید شماره تلفن های کد منطقه ای را برای ایالت های مختلف ایالات متحده دریافت کنید تا برای صاحبان مشاغل محلی و مشتریان هدف خود جذابیت بیشتری داشته باشید. برنامه سیستم تلفن مجازی آنها در هر دو گوشی آیفون (iOS) و اندروید کار می کند، بنابراین می توانید تمام تماس های تجاری ورودی را در دستگاه تلفن همراه شخصی خود دریافت کنید.

 

2. برنامه ساخت شماره مجازی Ooma Office Phone

شماره مجازی

Ooma یک ارائه دهنده تلفن VOIP تجاری محبوب است که شماره تلفن های 1-800 رایگان را با قیمت های مقرون به صرفه ارائه می دهد.
می توانید یک شماره تلفن رایگان به هر طرح دفتر Ooma اضافه کنید. به‌طور پیش‌فرض، آن‌ها یک شماره تلفن رایگان از قبل برای شما انتخاب می‌کنند، اما شما همچنین می‌توانید یک شماره تلفن رایگان تجاری جدید را انتخاب کنید.

 • پلتفرم اداری Ooma دارای تمام ویژگی های قدرتمندی است که از یک سرویس VOIP انتظار دارید مانند پذیرش مجازی، شماره گیری داخلی، برنامه های موزیک در حالت انتظار، برنامه های تلفن همراه هوشمند و موارد دیگر. بهترین از همه راه اندازی بسیار آسان است، و شما می توانید آن را در عرض چند دقیقه انجام دهید.

 

3. برنامه ساخت شماره مجازی Grasshopper

شماره مجازی

Grasshopper یک سرویس شماره تلفن مجازی آسان برای استارتاپ ها و مشاغل کوچک ارائه می دهد.
این برنامه همراه با یک برنامه تلفن همراه است که به شما امکان می دهد سیستم تلفن کسب و کار خود را در هر دستگاه و از هر مکانی مدیریت کنید. آنها شماره های کسب و کار مجازی، شماره های خودکار، شماره های محلی برای مناطق مختلف، شماره های 800 و 833 رایگان را برای انتخاب ارائه می دهند.

 • می توانید تماس های کاری و شخصی را با یک دستگاه جدا نگه دارید و هرگز تماسی را از دست ندهید. Grasshopper همه ویژگی‌های ضروری را در یک بسته با ارسال تماس، پست صوتی، پیامک تجاری، تماس VoIP و WiFi تجاری، احوالپرسی خودکار و موارد دیگر ترکیب می‌کند. بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک از Grasshopper برای دریافت تماس های دریافتی در برنامه های تلفن شخصی خود استفاده می کنند.

 

4. بهترین برنامه ساخت شماره مجازی Google Voice (Free)

Google Voice گر به دنبال یک اپلیکیشن رایگان تلفن کسب و کار مجازی هستید، گوگل ویس بهترین گزینه برای شما خواهد بود.
اگر قبلاً از G Suite استفاده می‌کنید، می‌توانید آن را با سایر برنامه‌های Google که قبلاً برای تجارت خود استفاده می‌کنید، ادغام کنید. کاربران انفرادی و انفرادی می توانند از طرح شخصی برای دریافت یک شماره تلفن مجازی و تماس رایگان در هر نقطه از ایالات متحده و کانادا استفاده کنند.

 • با این حال، طرح شخصی به شما امکان دسترسی به بسیاری از ویژگی‌های تلفن تجاری را که در طرح تجاری آن‌ها گنجانده شده است، نمی‌دهد، مانند خدمتکار خودکار، پشتیبانی تلفن رومیزی و..

 

5. برنامه ساخت شماره مجازی Phone.com

Phone.com یکی دیگر از گزینه های عالی برای دریافت یک سیستم تلفن کسب و کار مجازی است.
آنها خدمات تلفن تجاری مقرون به صرفه را برای استارت آپ ها، صاحبان مشاغل شخصی و مشاغل کوچک ارائه می دهند. آنها همچنین نرخ مکالمه ارزان تری را با شمارش آن به عنوان دقیقه مکالمه محلی به برخی از کشورهای اروپایی و کانادا ارائه می دهند. از منظر ویژگی‌ها، برنامه‌های تلفن همراه، انتقال/مسیریابی تماس، دستیار مجازی، منوهای تلفن گویا، پیام‌های متنی، فکس و موارد دیگر را دریافت می‌کنید.

 • آنها برنامه های پرداخت در دقیقه را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد براساس میزان استفاده خود هزینه کمتری بپردازید. با این حال، با رشد نیازهای کسب و کار شما، می تواند به راحتی بسیار گران شود.

 

6. برنامه ساخت شماره مجازی eVoice

eVoice یک شرکت تلفن تجاری محبوب است که پوشش بین المللی، به ویژه در بریتانیا را ارائه می دهد.
آنها سیستم تلفن تجاری، شماره های مجازی، شماره های رایگان و شماره های محلی را برای مناطق مختلف ارائه می دهند. برنامه های آنها شامل ابزارهای مدیریت تماس، پذیرش مجازی، اپلیکیشن تماس خروجی، تماس کنفرانسی و موارد دیگر است. می توانید شماره تلفن های سفارشی برای انگلستان، اتحادیه اروپا، کانادا، ایالات متحده آمریکا و بسیاری از کشورهای دیگر دریافت کنید.

 • می‌توانید از بین چند طرح انتخاب کنید که هر کدام با تعداد کاربران متفاوتی که می‌توانید اضافه کنید، و مجموعه دقیقه تماس ارائه می‌شود. نرخ های انتقال تماس بر اساس موقعیت مکانی شما و شماره ای که به آن ارسال می کنید متفاوت است.

 

7. برنامه ساخت شماره مجازی FreshCaller

Freshcaller یک ارائه دهنده اپلیکیشن تلفن تجاری مجازی با استفاده آسان است. مناسب برای کسب و کارهای کوچک و در حال رشد، آنها برنامه هایی با قیمت مناسب را ارائه می دهند تا با تمام بودجه ها از جمله طرح پرداخت در دقیقه با نمایندگان نامحدود مطابقت داشته باشد. می‌توانید شماره‌های بین‌المللی، شماره‌های رایگان دریافت کنید، از شماره موجود استفاده کنید، شماره محلی را با یک شماره مجازی پنهان کنید، یا یک شماره روشویی انتخاب کنید.

 • این شامل تمام ویژگی‌های معمولی مورد نیاز شما مانند ابزارهای مدیریت تماس، ساعات کاری، برنامه‌های تلفن همراه، خطوط مشترک، انتظار تماس، اتصالات SIP و موارد دیگر است. برخی از طرح‌ها به شما امکان می‌دهند به استفاده از شرکت مخابراتی محلی خود ادامه دهید که در صورتی مفید است که نتوانید شماره محلی خود را انتقال دهید یا شرکت مخابراتی محلی نرخ تماس بهتری را ارائه دهد.

 

7 بهترین برنامه ساخت شماره مجازی (تلگرام و واتساپ) کلیک کنید !

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
Soc چیست ؟

Security Operations Center یا SOC چیست ؟

آنچه در این پست میخوانید بررسی Security Operations Center یا SOC چیست ؟Security Operations Center چیست ؟ یا همان SOC…

بیشتر بخوانید
stream ciphers و block ciphers

Stream Ciphers و Block Ciphers چیست ؟

آنچه در این پست میخوانید Stream Ciphers و Block Ciphers چیست ؟Ciphers را توضیح دهید ؟Symmetric ciphersAsymmetric cipherدر ادامه..Block Cipher…

بیشتر بخوانید
LLMNR-NBT-NS Poisoning چیست ؟

حمله LLMNR/NBT-NS Poisoning چیست ؟

آنچه در این پست میخوانید LLMNR/NBT-NS Poisoning attack چیست ؟LLMNR/NBT-NS Poisoning attack چیست ؟در ادامه..و همینطوراگر LLMNR و NBT-NS فعال…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *