ساخت اسکریپت دیداس با استفاده از زبان پایتون !

باسلام، خدمت همه دوستان و همراهان همیشگی وبسایت امنیت سیاه با آموزش ساخت اسکریپت دیداس در خدمت شما هستیم !

~ درمورد پایتون بیشتر بدایند :

» تکنیک های تست نفوذ شبکه با پایتون؛ پایتون ( به انگلیسی: Python) یک زبان همه منظوره، سطح بالا، شیءگرا، اِسکریپتی و متن باز است که توسط خیدو فان روسوم در سال ۱۹۹۱ در کشور هلند طراحی شد؛ فلسفهٔ ایجاد آن تأکید بر دو هدف اصلی خوانایی بالای برنامه‌های نوشته شده و کوتاهی و بازدهی نسبی بالای آن است، کلمات کلیدی و اصلی این زبان به صورت حداقلی تهیه شده‌اند و در مقابل کتابخانه‌ هایی که در اختیار کاربر است بسیار وسیع هستند!

بر خلاف برخی زبان‌های برنامه‌نویسی رایج دیگر که بلاک‌های کد در آکولاد تعریف می‌شوند ( به‌ ویژه زبان‌هایی که از گرامر زبان سی پیروی می‌کنند ) در زبان پایتون از نویسه فاصله و جلو بردن متن برنامه برای مشخص کردن بلاک‌های کد استفاده می‌شود. به این معنی که تعدادی یکسان از نویسه فاصله در ابتدای سطرهای هر بلاک قرار می‌گیرند، و این تعداد در بلاک‌های کد درونی‌ تر افزایش می‌یابد. بدین ترتیب بلاک‌ های کد به صورت خودکار ظاهری مرتب دارند [ wiki ] !

» در این ویدیو با استفاده از زبان برنامه نویسی قدرتمند پایتون یاد میگیرید !
که چطور از طریق ماژول هایی مانند time , socket , thread , sys یک اسکریپت دیداس ایجاد کنیم، با ما همراه باشید..

شاید براتون جالب باشه :
کارت شبکه های مناسب تست نفوذ Wireless

~ حمله داس و یا ( Denial-of-Service ) ؟


حملات دیداس

 

» در این حمله فرد نفوذگر با ارسال پکت هایی با حجم بسیار زیاد و در تایم زمانی بسیار کوتاه بسته های ICMP را روی سرور ارسال میکنید و منتطر میماند تا سرور از دسترس کاربران خارج شود..

» در این سناریو حمله فرد نفوذگر به هیج وجه توان استخراج اطلاعات را نخواهد داشت، و فقط میتواند سرور و سایت را از دسترس کاربران خارج سازد، جهت اطلاعات بیشتر میتونید به این اینجا مراجعه کنید !

 

شرکت در دوره تخصصی صفر تا صد پایتون ؟
خرید دوره پایتون

دانلود ویدیو

شاید براتون جالب باشه :
معرفی و بررسی ابزار تست نفوذ (Reverse Shell)

دانلود اسکریپت

vote
Article Rating