.:: کتاب آموزش زبان برنامه نویسی PHP مقدماتی تا پیشرفته ::.

 

نام کتاب

 کتاب آموزش زبان برنامه نویسی PHP مقدماتی تا پیشرفته

تعداد صفحات172 صفحه
زبان فارسی
نوع فایل PDF

 

 

• توضیحاتی در مورد زبان PHP 

» PHP مخفف : PHP: Hypertext Preprocessor یک زبان برنامه نویسی با استفاده از منبع آزاد است که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد و به خصوص برای توسعه وب مناسب است و می تواند در HTML تعبیه شود و.. !

پیش پردازنده Hypertext یک زبان برنامه نویسی با هدف کلی است که در اصل برای توسعه وب طراحی شده است. در ابتدا توسط Rasmus Lerdorf در سال 1994 ایجاد شد. اجرای مرجع PHP اکنون توسط گروه PHP تولید می شود !

 

برای ایجاد پویا وب سایتها از PHP استفاده می شود. HTML و CSS فقط ساختار و یک ظاهر طراحی شده را ارائه می دهند. PHP یک زبان سمت سرور است، به این معنی که توسط مرورگر قابل درک نیست. PHP می تواند زمان را برای شما تعریف کند، اطلاعات را ترجمه کند ریاضیات را انجام دهد، به پایگاه داده ها و موارد دیگر وصل شود. این یک زبان منبع باز است به این معنی که برای توسعه آن نیازی به مجوز ندارید. این قابلیت برای تولید HTML ، حلقه زدن بر روی بخش هایی از محتوا بر اساس شرایط، سؤال از رایانه و عملکردهای برنامه نویسی مشابه دارد و..

 

شاید براتون جالب باشه :
کتاب چگونه از ردگیری ایمیل ها جلوگیری کنیم

 

 

 

PHP و ویژگی های آن ؟

» اساسا هر چیزی که شما می‌خواهید در یک وب سرور انجام دهید می‌توانید با زبان PHP انجام دهید !
به طور مثال یک وبلاگ ایجاد کنید، یک نرم‌افزار کاملا جدید ایجاد کنید، یا یک اسکریپت کوچک برای پردازش داده ها ایجاد کنید که برای ساخت آن استفاده از php گزینه بسیار مناسبی است؛ ساخت مجموعه ای از اسکریپت های پیچیده که برای راه اندازی یک کسب و کار میتوان از آن استفاده کرد و..

 

دلایل بسیاری برای یادگیری و دوست داشتن PHP وجود دارد، احتمالا قوی‌ ترین و معتبر ترین آنها میتواند شامل استفاده زیاد آن در وب باشد؛ php یکی از زبان هایی است که میتوان به صورت 100 در صد به آن اطمینان داشت. ساخت برخی از برنامه با استفاده از زبان php باعث شده محبوبیت زیادی داشته باشند مانند؛ برنامه WordPress که همه با آن آشنا هستند و یکی از برنامه های پرکاربرد در زمینه طراحی سایت و سئو است. PHP به راحتی میتواند زبان های دیگر را پشتیبانی کند. به طور مثال تغییر زبان HTML به زبان PHP بسیار ساده است و فقط کافیست file.html را به file.php تغییر دهید Academyit !

شاید براتون جالب باشه :
دانلود کتاب آموزش کالی لینوکس + لینک مسنقیم !

 

» در آخر دانلود کتاب آموزشی زبان برنامه نویسی PHP

برای دیدن محتوا باید در سایت لاگین نمایید
vote
Article Rating