کتاب آموزشی MCSA Windows Server 2012

 

 

نام کتابکتاب آموزشی MCSA Windows Server 2012
تعداد صفحات373 صفحه
زبان فارسی
نوع فایل PDF

کتاب MCSA 2012 

 

 

~ درمورد این کتاب  بیشتر بدانید  ؟

» کتاب MCSA 2012 نوشته فرشید باباجانی، دربرگیرنده‌ی موضوعات مربوط به ویندوز سرور 2012 است که با گذراندن 8 ماه تلاش به نگارش درآمده است، هرچند کار بسیار طاقت‌فرسایی بوده، اما اگر نتیجه‌ی کار خوب باشد، این خستگی‌ها به چشم نمی‌آید. در سال‌های پیش، نگارنده کتاب‌های متفاوتی را در عرصه‌ی کامپیوتر و شبکه به نگارش درآورده که یکی از بهترین و پرمحتواترین کتاب‌ها، کتاب کاملاً تصویری “شیر پوینت را قورت دهید”، بود که با استقبال بی‌نظیر شما عزیزان همراه بود، در این کتاب نیز سعی شده است که مطالب به زبان بسیار ساده و پرکاربرد به همراه تصویر موردنظر بیان گردد که می‌توان گفت کتاب خوبی ازنظر این‌جانب بوده است، هرچند نظر خوانندگان کتاب مهم‌تر است.

شاید براتون جالب باشه :
کتاب اکسپلویت نویسی برای ویندوز بخش دوم

 

 

~ دوره MCSA چیست ؟

» شرکت مایکروسافت دارای دوره‌های آموزشی فراوانی است که بطور رسمی و غیررسمی در بیشتر نقاط دنیا برگزار می‌شود. در پایان هر دوره هر دانشجو می‌تواند با گذراندن آزمون‌های بین‌المللی مدرک آن دوره را از شرکت مایکروسافت اخذنماید و به عنوان کاربر حرفه‌ای شرکت در آن دوره شناخته شود و برای دستیابی به مدرک مهندسی مایکروسافت هر دانشجو باید هفت دوره را با موفقیت بگذراند و در آزمون نهایی هر دوره نیز پذیرفته شود. پس از پایان دوره آن دانشجو به عنوان مهندس مایکروسافت در کل دنیا با یک شناسه کاربری منحصر به فرد شناخته می‌شود.

» تخصص یک مهندس مایکروسافت در طراحی، برنامه‌ریزی، هدایت و اشکال‌یابی شبکه‌های کامپیوتری مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز است، یک مهندس سیستم های مایکروسافت می‌بایست تمامی زیرساختهای لازمه برای ایجاد یک شبکهٔ رایانه‌ای را بداند و با توجه به نیازهای شرکت متبوع بهترین راه حل را برای بهینه‌کردن امور در اختیار آن شرکت قراردهد !

شاید براتون جالب باشه :
دانلود کتاب طراحی سیستم های یادگیری ماشین با پایتون

 

 

» نکته : برای ورود و دانلود کتاب آموزشی بیشتر در دنیای امنیت شبکه و.. میتوانید بر روی اینجا کلیک کنید !

 

 

 

برای دیدن محتوا باید در سایت لاگین نمایید

 

دانلود کتاب CCNA Routing and Switching کلیک کنید !

vote
Article Rating