.:: دانلود کتاب تست نفوذ وایرلس با کالی لینوکس v.2 ::.

 

 

نام کتاب

 کتاب آموزش وایرلس هکینگ و امنیت با کالی لینوکس v.2

تعداد صفحات  193 صفحه
زبان انگلیسی
نوع فایل  PDF

 

کالی لینوکس چیست ؟

» کتاب تست نفوذ وایرلس این توزیع یکی از توزیع های لینوکس هست که ابتدا با نام بک ترک منتشر شد و سپس به کالی لینوکس تغییر نام داد و یک سیستم عامل مناسب برای هکر هاست !

 کالی لینوکس یک توزیع از لینوکس بر پایه دبیان و ساخته شده توسط Offensive Security Ltd است !
که توسط متخصان امنیتی برای انجام عملیات تست نفوذ و جرم یابی قانونی دیجیتال یا توسط هکرها برای انجام عملیات نفوذ، هک و کرک به کار برده می‌شود. این سیستم عامل بازنویسی شده نسخه بک ترک (BackTrack) است، کالی لینوکس حاوی بیش از 300 برنامه تست نفوذ نصب شده با هدف تست نفوذ و شناسایی نقاط آسیب‌پذیر انواع سیستم‌های کامپیوتری می‌باشد . از جمله این ابزارها آرمیتاژ (یک ابزار سایبری مدیریت حمله گرافیکی)، متاسپلویت (یک ابزار برای تست امنیت و نفوذ)، اسکنر ان مپ (پورت اسکنر)، وایرشارک (تحلیلگر بسته)، John the Ripper (کرک‌کننده پسورد)، Aircrack-ng ( مجموعه نرم‌افزار برای تست نفوذ شبکه‌های محلی بی سیم )، Burp suite و OWASP ZAP (دو اسکنر امنیت وب و نرم‌افزار) می‌باشد !

شاید براتون جالب باشه :
جمع آوری اطلاعات با ابزار Red Hawk

 

بیشتر بدانید..

» دوره کالی لینوکس ؛ تست نفوذ به همراه کالی ( Pwk ) یک دوره آنلاین خودکار است
که دانشجویان را با جدیدترین ابزارها و فنون هک اخلاقی آشنا می کند. علاوه بر یک راهنمای دوره سنتی و سخنرانی های مبتنی بر فیلم ، هر دانش آموز به یک آزمایشگاه آزمایش نفوذ مجازی دسترسی پیدا می کند که تکنیک های یاد گرفته شده در این دوره را می توان در یک محیط امن و قانونی تمرین کرد. شما یاد خواهید گرفت که یک آزمایش نفوذ را از ابتدا تا پایان با یک تجربه عملی در یک محیط شبکه غنی از هدف ، متنوع و آسیب پذیر انجام دهید !

 

» نکته : برای یادگیری تست نفوذ با سیستم عامل کالی لینوکس میتوانید از دوره PWK – آموزش جامع کالی لینوکس 2020 اینجا کلیک کنید !

کتاب تست نفوذ وایرلس

 

وایرلس هکینگ چیست ؟

» خرابی یک شبکه بی سیم باعث تضعیف امنیت شبکه محلی بی سیم
یک شبکه بی سیم معمولاً مورد استفاده یک شبکه Wi-Fi است. شبکه های بی سیم ضعف امنیتی ذاتی دارند که از آنها شبکه های سیمی معاف هستند !

شاید براتون جالب باشه :
شخصی سازی ظاهر کالی لینوکس (گنوم)

حفره های وایرلس یک حمله شبکه اطلاعاتی است که شبیه به یک نفوذ مستقیم است.
دو نوع آسیب پذیری مکرر در شبکه های بی سیم آنهایی هستند که به دلیل پیکربندی ضعیف ایجاد می شوند و این موارد ناشی از پروتکل های امنیتی ضعیف یا نقص است.

 

» پسورد فایل :


www.blacksecurityteam.com

-» برای دانلود کتاب های بیشتر مانند (کتاب وایرلس هکینگ) میتوانید به کانال تلگرامی به این آدرس مراجعه فرمایید !

 

 

برای دیدن محتوا باید در سایت لاگین نمایید

 

نگاهی به کتابخانه ما کلیک کنید !

vote
Article Rating