.:: عدم اتصال به اینترنت در سیستم عامل لینوکس ::.

 

» باسلام، با یکی دیگر از مقالات آموزشی، تیم آموزشی امنیتی سیاه با شما کاربران محترم هستیم..
اینبار با موضوع عدم اتصال به اینترنت در سیستم عامل لینوکس و رفع مشکل این موضوع با شما عزیزان هستیم ” با ما همراه باشید ” !

 

Linux چیست ؟

» لینوکس خانواده ای از سیستم عامل های منبع آزاد یونیکس است
سیستم عامل برای اولین بار در 17 سپتامبر منتشر شد. 1991 ، توسط لینوس توروالدز.
لینوکس به طور معمول در توزیع لینوکس بسته بندی می شود، توزیع ها شامل هسته هسته لینوکس و نرم افزارهای سیستمی و کتابخانه ها هستند که بسیاری از آنها توسط پروژه گنو ارائه شده اند بسیاری از توزیع های لینوکس از کلمه “لینوکس” به نام خود استفاده می کنند ، اما بنیاد نرم افزار آزاد از نام گنو / لینوکس برای تأکید بر اهمیت نرم افزار گنو استفاده می کند و باعث برخی می شود توزیع محبوب لینوکس شامل دبیان ، فدورا و اوبونتو است. توزیع تجاری شامل Red Hat Enterprise Linux و SUSE Linux Enterprise Server است توزیع دسکتاپ لینوکس شامل یک سیستم پنجره ای مانند X11 یا Wayland و یک محیط دسک تاپ مانند GNOME یا KDE Plasma است !
عدم اتصال به اینترنت در لینوکس

Virtualization چیست ؟

» در محاسبات ، مجازی سازی به عمل ایجاد نسخه مجازی و نه واقعی
چیزی از جمله سکوهای سخت افزاری رایانه های مجازی ، دستگاه های ذخیره سازی
و منابع شبکه رایانه ای اشاره دارد. مجازی سازی در دهه 1960 به عنوان روشی برای تقسیم منطقی منابع سیستم ارائه شده توسط کامپیوترهای اصلی بین برنامه های مختلف ، آغاز شد. از آن زمان ، معنی این اصطلاح گسترده شده است مجازی سازی سخت افزار یا مجازی سازی سیستم عامل به ایجاد یک ماشین مجازی است که مانند یک کامپیوتر واقعی با یک سیستم عامل عمل می کند.

شاید براتون جالب باشه :
حل ارور CD ROM هنگام نصب کالی لینوکس + تصویری

 

نرم افزارهای اجرا شده در این ماشین های مجازی
از منابع سخت افزاری اساسی جدا شده اند. به عنوان مثال ، رایانه ای که مایکروسافت
ویندوز را اجرا می کند ممکن است میزبان یک ماشین مجازی باشد که به نظر می رسد مانند رایانه ای با سیستم عامل Ubuntu Linux؛ نرم افزار مبتنی بر اوبونتو می تواند بر روی ماشین مجازی قابل اجرا باشد !

 

» در آخر شما را دعوت به تماشای ویدئویی کامل در مورد عدم اتصال به اینترنت در سیستم عامل لینوکس، ما را حرفه ای ها میشناسند !

 

Runlevel چیست ؟ و مدیریت ران لول ها در لینوکس کلیک کنید !

vote
Article Rating
شاید براتون جالب باشه :
بهترین روش های حل مشکل فرمت نشدن فلش مموری + تصویری