پیداکردن موقعیت مکانی یک فرد با پایتون !

 

» باسلام و عرض ادب خدمت تمامی عزیزان تیم آموزشی امنیتی سیاه، امروز با استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون و کتابخانه Requests یک سری اطلاعات در مورد موقعیت مکانی فرد و همینطور اطلاعاتی در مورد سرویس دهنده Isp و سیستم های Bts سرویس دهنده تارگت به دست می آوریم ( پیدا کردن یک شخص با پایتون ) !

~ درمورد زبان برنامه نویسی پایتون ( Python )  ؟

» پیدا کردن یک شخص با پایتون ؛ پایتون ( به انگلیسی: Python) یک زبان همه منظوره
سطح بالا، شیءگرا، اِسکریپتی و متن باز است که توسط خیدو فان روسوم در سال ۱۹۹۱ در کشور هلند طراحی شد؛ فلسفهٔ ایجاد آن تأکید بر دو هدف اصلی خوانایی بالای برنامه‌های نوشته شده و کوتاهی و بازدهی نسبی بالای آن است، کلمات کلیدی و اصلی این زبان به صورت حداقلی تهیه شده‌اند و در مقابل کتابخانه‌ هایی که در اختیار کاربر است بسیار وسیع هستند، بر خلاف برخی زبان‌های برنامه‌نویسی رایج دیگر که بلاک‌های کد در آکولاد تعریف می‌شوند ( به‌ ویژه زبان‌هایی که از گرامر زبان سی پیروی می‌کنند ) در زبان پایتون از نویسه فاصله و جلو بردن متن برنامه برای مشخص کردن بلاک‌های کد استفاده می‌شود. به این معنی که تعدادی یکسان از نویسه فاصله در ابتدای سطرهای هر بلاک قرار می‌گیرند، و این تعداد در بلاک‌های کد درونی‌ تر افزایش می‌یابد. بدین ترتیب بلاک‌ های کد به صورت خودکار ظاهری مرتب دارند [ wiki ] !

شاید براتون جالب باشه :
جمع آوری اطلاعات با ابزار TM scanner + ویدیو آموزشی

~ دوره صفر تا صد زبان برنامه نویسی پایتون ( Python )  ؟

• شما میتوانید با تهیه دوره صفر تا صد زبان برنامه نویسی پایتون به همراه پروژه های جالب و آموزشی مانند ساخت ربات تلگرامی از ما در ابزار نویسی و.. حرفه ای شوید !
• برای اطلاعات بیشتر میتوانید به اینجا مراجعه فرمایید و ویدئو توضیحاتی دوره را مشاهده فرمایید..

دوست داری پایتون یاد بگیری

 

دانلود ویدئو

بررسی تفاوت های Ssh و Telnet در چیست کلیک کنید !

vote
Article Rating