0
0

سوال های متداول

سوال های متداول

¬ در قسمت وبلاگ سایت

برای ثبت نام در سایت آموزشی میتوانید از این لینک اقدام به ثبت نام در سایت کنید !

برای بازیابی پسورد خود از لینک زیر میتوانید اقدام کنید.

برای دانلود ویدئو های آموزشی در صفحه پست ها میتوانید از طریق باکس دانلود که در آخر متن پست قرار داده شده است اقدام کنید.

دانلود فیلم در سایت امنیت سیاه

برای دانلود کتاب های قرار داده شده، ابتدا باید در سایت آموزشی ثبت نام کرده یا اگر حساب کاربری دارید از آن اقدم به ورود کرده سپس لینک دانلود کتاب آموزشی برای شما نمایش داده خواهد شد.

برای گذاشتن دوره و تدریس در سایت آموزشی ابتدا باید رزومه خود را برای ما از این لینک ارسال کنید و سپس با بررسی های انجام شده با شما تماس گرفته خواهد شد.

¬ در قسمت دوره های سایت

تمامی دوره های آموزشی با بهترین کیفیت صدا و ویدئو آماده شده اند و پس از خرید آنها شما میتوانید به لینک دانلود دوره خریداری شده دست پیدا کنید و آنها را با لینک مستقیم دانلود و استفاده کنید.

یک نکته خیلی مهم : قسمت ثبت نام و ورود به حساب کاربری در بخش دوره ها با بخش وبلاگ فرق دارد برای دسترسی باید به ثبت نام یا ورود به حساب کاربری باید از این لینک مراجعه کنید.

 بهتر است برای دانلود دوره ها از IDM استفاده کنید تا هنگام دانلود به مشکلی بر نخورید

اگر مشکلی از بابت استخراج دوره ها که به صورت فایل RAR هستند داشتید باید آخرین نسخه برنامه WinRAR را از سایت های دانلودی نرم افزار ها دانلود کنید و بدون مشکل اقدام به استخراج فایل ها کنید.

اگر دوره را دانلود کردید و برای استخراج آن یا باز کردن فایل نیازمند پسورد برای آنها بودید میتوانید از قسمت داشبورد کاربری خود در قسمت دانلود ها فایل نوشته ای که پسورد در آن وجود دارد را دانلود کنید.

به صورت یک تایمر برای شما عزیزان در زیر دکمه تهیه دوره وجود خواهد داشت.